Kontejnerové nosiče, kontejnery, přestavby nákladních automobilů ...

Centrum užitkových vozidel NAVARA Novosedly a. s.

  • Centrum užitkových vozidel NAVARA Novosedly a. s. vyrábí nosiče kontejnerů i kontejnery a provádí úpravy nákladních motorových vozidel včetně kontejnerových nástaveb.
  • Nabízíme kontejnerové zásobníky různých velikosti pro přepravu a krátkodobé skladování sypkých materiálů, stavebních sutí, paletového materiálu, odpadů apod.
  • Vyrábíme teleskopické nosiče kontejnerů, kloubové nosiče kontejnerů, dvouramenné nosiče kontejnerů, třmenové nosiče kontejnerů i traktorové nosiče kontejnerů

Sklápěcí nástavby na vozidla do 18t celkové hmotnosti

Námi vyráběné sklápěcí nástavby jsou dodávány jako dvoustranné a třístranné na podvozky 4x2 a 4x4.
Sklápěcí nástavba je pevná nástavba pro transport převážně sypkých  materiálů  schopných vyklápění s možností sklopení nákladu až do tří stran.

Spodní rám je tvořen dvěma podélnými uzavřenými U profily a tyto jsou propojeny příčkami. Ve střední částí s příčkou s uložením pro teleskopický hydraulický válec. Rám je přichycen k šasi vozidla šroubovými spoji

Podlaha sklápěče-korba je tvořena žebrovaným rámem, v rozích ze spodní strany je osazena zajišťovacími čepy, bočnice jsou mechanicky otevíratelné, jištěné bezpečnostními uzávěry - karhánky s pojistkou. Výška bočnice je dle požadavku zákazníka, standard 500mm, výška předního čela 1000mm.

Hydraulický systém ovládá sklápění a skládá se z hydrogenerátoru,který dodává tlakovou kapalinu z nádrže do hydraulického rozvaděče s připojeným pojistným ventilem a hydraulického válce. Ovládání rozvaděče je řešeno vzduchovým rozvodem s ovládáním v kabině řidiče.

Zajištění a odjištění sklápěče je řešeno čepy ze spodní strany sklápěče.

Všechny ocelové části jsou antikorozně ošetřeny a následně lakovány epoxidovým základem a vrchním lakem PUR.

Součásti nástavby jsou zadní plastové blatníky, boční hliníkové zábrany proti podjetí, zadní ocelová zábrana proti podjetí, poziční osvětlení a označení vozu dle platné normy ČR.

Součástí dodávky je zapsání nástavby do TP dle schválení MD ČR; záruční list; návod k obsluze.


sklopky sklopky sklopky
sklopky sklopky sklopky

NAVARA ABROLLKIPPER a. s.

IČO: 04048636
DIČ: CZ04048636

Znojemská 1625,
691 23 Pohořelice

partneři


česky

english

deutch

на русском языке